SON DAKİKA
Hava Durumu

ORDU HAZIR! BEKLE BİZİ İSTANBUL.

Ordu Valiliğnin himayesinde, OBB ve ORDEF iş birliğiyle 16-19 Kasım'da İstanbul Yenikapı'da gerçekleştirilecek.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2023 20:41
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2023 23:00
Kaynak: Haber Merkezi
fatsagazetesi.net
ORDU HAZIR! BEKLE BİZİ İSTANBUL.

Valilik toplantı salonunda yapılan “12. Ordu Günleri” hazırlık çalışmaları değerlendirme toplantısına, Vali Muammer Erol, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş, Vali Yardımcısı Turgay Ergin, İlçe Belediye Başkanları, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İzzet Gündoğar, İl Kültür ve Turizm Müdürü Uğur Toparlak, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Adil Levent Karlıbel, Ordu Dernekler Federasyonu (ORDEF) Başkan Yardımcısı Sezer Turan katıldı.

“12. Ordu Günleri”ne iyi hazırlanmak ve beklentileri karşılamak amacıyla bu toplantıların yapıldığını belirten Vali Muammer Erol, “İlimizin her yönüyle tanıtılmasına önem veriyoruz. Ordu Tanıtım Günleri de ilimizin tanıtımı açısından önemli bir fırsat. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmeliyiz. Önceki yıllarda elde edilen tecrübeler ışığında daha iyisini yapmalıyız. Eksik bir şey kalmasın diye bu toplantıları yapıyoruz. Organizasyonu yapacaklar ile katılımcıları bir araya getirip, fikir alışverişinde bulunuyoruz” dedi.

Geçmiş yıllarda yapılan Ordu Günleri’nde yapılan etkinlikler ve programlar hakkında bilgi veren İl Kültür ve Turizm Müdürü Uğur Toparlak, bu yıl her ilçenin kendine özgü ürünleri ile Ordu Günleri’nde yer alacağını ifade etti.

4 gün sürecek “Ordu Günleri”nde seyahat acenteleri ile bir araya gelineceğini belirten Uğur Toparlak, bu buluşmalarda seyahat acentelerine Ordu’nun tanıtımının yapılacağını kaydetti.

Uğur Toparlak, “Ordu Günleri”nde, Ordu’nun kültürel mekanlarının maketlerinin yer alacağı ‘Kültür Yolu’ oluşturulacağını sözlerine ekledi.

12. Ordu Günleri’nin organizasyonunu üstlenen Ordu Dernekler Federasyonu (ORDEF) Başkan Yardımcısı Sezer Turan da 16-19 Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Sahili Etkinlik Alanında gerçekleştirilecek Ordu Günleri kapsamında yapılacak program, faaliyetler ve etkinlikler hakkında Vali Muammer Erol ve toplantıya katılanlara detaylı bilgilendirmede bulundu.

Önceki yıllardan daha iyi bir Ordu Günleri gerçekleştirebilmenin çabası ve gayreti içinde olduklarını dile getiren Sezer Turan, 12 Kasım’da ulusal basına lansman çalışması yapılacağını söyledi.
 
Toplantıda, ilçe belediye başkanları ve STK temsilcileri de Ordu Günleri ile ilgili görüş, düşünce ve önerilerini dile getirdiler.

Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.