SON DAKİKA
Hava Durumu

HÜSEYİN PİRPİTOĞLU; “BİZE DÜŞEN GÖREV, YOLA REVAN OLMAK

Cumhur ittifakı MHP Fatsa Belediye Başkan aday adayı Hüseyin Pirpitoğlu Fatsa Belediye Başkanlığına “Sadece Bir Dönem İçin Talibim” diyor.

Haber Giriş Tarihi: 05.01.2024 13:52
Haber Güncellenme Tarihi: 05.01.2024 13:52
Kaynak: Haber Merkezi
HÜSEYİN PİRPİTOĞLU; “BİZE DÜŞEN GÖREV, YOLA REVAN OLMAK

Fatsalı İş Adamı Hüseyin Pirpitoğlu, Cumhur İttifakı MHP Fatsa Belediye Başkanı Aday Adaylığı sürecinin devam ettiğini de belirtiyor.

Adaylık başvurusunu MHP Genel Merkezinde gerçekleştiren ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin temenni ve hayır duasını alarak yola çıktığını belirten Pirpitoğlu, Fatsalılardan sadece bir dönem için oy isteyeceğini ve ikinci dönemi düşünmediğini söyledi.

Siyasette elbirliği ile hareket ettiğimiz teşkilatımızın değerli mensupları ile oluşan bu siyasi birliktelikte, kendisinden sonra belediyecilik anlayış ve çalışma disiplini olan sağlam kadrolarla bir daha ki seçimler için gerek Belediye Başkanlığı için olsun, gerekse Milletvekilliği için olsun, MHP Genel Merkezine kendinde öz güveni yüksek, menfaat üzere olmayan, Ülkücülük inancını düşüncesini tam manası ile anlamış, Ülkücü camianın sancağı olan üç hilal sancağını taşıma şerefine haiz, sosyal medyada ve diğer alanlarda kendisine makyaj ihtiyacı duymayan yüksek şahsiyetli düzgün arkadaşlarımızın aday adaylık süreçlerinin sonucunda adayları görüp kendi bölgesinde ve dahasında ülkemizin yönetiminde söz sahibi olabilecek siyasi başarılar eşliğinde yürüyen Ülkücü yol arkadaşlarımı görmek benim için en büyük şeref olup, bu aşamaların kendisinin aslı hedefi olduğunu ve yine bu durumların oluşmasının akabinde Türk Milletine bırakacağı en büyük fayda olacağını belirtti.

İttifak üyelerinin olur vermesi ve Fatsalıların da teveccüh göstermesi halinde Fatsa’nın geleceğine damga vuracak bir başkalık hikâyesi yazacağını belirten Cumhur İttifakı MHP Fatsa Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Pirpitoğlu, “Sadece bir dönem görev yapacağım. Ne koşulda devralırsam alayım, dönemin sonunda bir kuruş borcu olmayan bir belediye devredeceğim, zira bu işler hesap kitap işidir.” dedi.

Yerel siyasetin hareketlendiği günlerde genellikle projelerin havada uçuştuğunu ancak vaat edilen birçok projenin ise ya hiç başlamadığı ya da başlanmasına rağmen partiler içi sorunlar sebebi ile sona erdirilmediğine dikkat çeken Pirpitoğlu, esas olan önceliğin ise siyaseten bulanıklaştırılan zihinleri netleştiren bir yönetim anlayışı oluşturacaklarını söyledi.

İhtiyaca binaen gerek duyulan yatırım ve hizmetler açısından en kolay olanın proje geliştirmek olduğunun altını çizen Pirpitoğlu, yetki ve sorumluluk alacak temiz kadroların bu işin mihenk taşı olduğunu belirterek mevcutlar veya ilaveler ile bu hedefin gerçekleşmesinin imkânsız olmadığına vurgu yaptı.

Memleketin siyasi tarihinde Fatsa’nın ayrı bir öneme haiz olduğunu, Cumhur İttifakı adına Fatsa Belediye Başkan Adaylığının MHP’li bir isme verilmesinin Fatsa’nın geçmişine dair ülke genelinde bıraktığı olumsuz algıyı bertaraf edeceğine dair hissiyata sahip olduğunu açıklayan Pirpitoğlu, “Herkesin malumu olduğu üzere Sayın Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın birlikteliğinde vücut bulan Cumhur İttifakına, MHP’lilerin ve dahi Ülkücülerin desteği her zaman tam olmuştur. Buna rağmen zaman zaman desteğin karşılığında temsiliyet söylemleri noktasında yeteri kadar rol üstlenmediği şeklinde haksız eleştirilerin olduğu da malumumuzdur. 
Bize görev verilmesi, ittifaka destek veren gönüldaşlarımızın da gönlünün kazanılmasına vesile olacaktır. Bu sinerji sadece Fatsa ve Ordu ölçeğinde değil, tüm Türkiye genelinde karşılık bulacaktır.” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.