SON DAKİKA
Hava Durumu

OKSİJEN DEPOSU AĞAÇ İNSAN VE DOSTLARI İÇİN HAYAT KAYNAĞIDIR...

Yazının Giriş Tarihi: 25.07.2023 10:31
Yazının Güncellenme Tarihi: 25.07.2023 10:31

Ülke genelinde olduğu gibi Ünye dede seçilerek ve atanarak devlet adına devletin sahibi aziz Türk milletine hizmet etmekle yükümlü olan sevk ve idareciler, Peygamber efendimiz savaş halinde dahi ağaç diktiğine ve ağaç dikin buyurduğuna göre halen daha ağacın insan ve insan dostu canlılar için nedenli büyük önem arz ettiğini anlamayıp yerleşim yerlerinde yetişmiş olan ağaçları yol yapıyoruz kaldırım yapıyoruz bahanesiyle kestikten sonra yerlerine yenisini dikmek yerine var olanları da söküp atan idarecilere ne demeli bilmek mümkün değil doğrusu.
Peygamber Efendimiz (sav) savaş halinde bile ağaç dikmiştir... 
Peygamber Efendimiz (sav) savaş halinde bile ağaç dikmiştir. Hatta bir sözlerinde 'kıyametin kopacağını bile bilseniz ağaç dikiniz' diye bizlere tavsiyede bulunmuşlardır.
Buradan hareketle misafir olarak bulunduğumuz iki günlük fani dünyada hep beraber yaşam sürdüğümüz cennet vatan ülkede Ünye'de ve tüm dünyada yaşadığımız yerleşim yerlerinin daha güzel bir görümüme kavuşması kapsamında duyarlı idarecilerimizin ağaç dikmek için yaptıkları kampanyalara topyekûn millet olarak huzurlu ve güvenli geleceğimiz adına destek vermeliyiz.
Seçilmiş ve atanmış tüm idarecilerin asli ve insani görevi devletin sahibi aziz milletin hayatını kolaylaştırmak olduğuna göre insanların hayatını insanoğlu ve insan dostu canlılar için olmazsa olmaz olan oksijen deposu ağaçları bulduğumuz boş alanlara dikerek sağlıklı ve huzurlu geleceğimize en özel ve en önemli yatırımı yapmış olalım.
Seçilmiş ve atanmış tüm idarecilerimize duyurulur. 
Ahmet Yenin
İnsanca

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.